+380500677705
Зміни статуту

Зміна юридичної адреси

Зміна юридичної адреси ТОВ 3 500 грн: рішення, підтвердження адреси, супровід змін у ЄДР.

3 500 грн · разово

3 500 грн Разово Нотаріус окремо Пакет 1–2 робочі дні
Пакети

Зміна юридичної адреси

Склад пакета залежить від задачі. Суму й строк підтверджуємо після брифінгу, не «з прайса навмання».

Пакет супроводу

Термін: Пакет 1–2 робочі дні

  • Аналіз поточної адреси
  • Рішення учасників
  • Статут за потреби
  • Супровід у ЄДР
  • Орієнтир щодо 20-ОПП

3 500 грн

Нотаріус і державні платежі сплачуються окремо.

Від вас

Що зібрати до старту

  • Код ЄДРПОУ
  • Нова адреса й договір
  • Статут
  • Паспорт директора

Решту файлів назвемо після короткого опису задачі.

Погодження змін до відомостей про юридичну особу
Зміни

Одна задача — одна заява

Адреса, директор, учасники, назва, капітал і КВЕД не мішаємо в один рядок. Спочатку фіксуємо, що саме змінюється, потім пишемо пакет.

Коли змінювати юридичну адресу

Зміна юридичної адреси ТОВ потрібна, коли місцезнаходження в ЄДР уже не збігається з рішенням учасників: переїзд, банк не відкриває рахунок, листи повертаються, у будинку «адреса на всіх». Своєчасне оновлення зменшує розбіжності в документах і комунікації з контрагентами. Нова точка має бути кращою за стару, а не «будь-який рядок у заяві».

Що входить у 3 500 грн

Орієнтир — 3 500 грн разово: рішення уповноваженого органу, відомості для ЄДР, супровід подання. Якщо одночасно треба нова редакція статуту — кажемо це до старту. Оренда самої адреси не входить: ми супроводжуємо внесення, приміщення не продаємо. Нотаріус і державні збори, якщо знадобляться, оцінюємо окремо.

20-ОПП і податковий облік

Окремі повідомлення ДПС, зокрема форма 20-ОПП, можуть знадобитися залежно від ситуації та чинних правил. Не ставимо «обов’язково всім» і не ховаємо це в реєстраційній ціні. Після витягу пояснюємо, що перевірити в кабінеті платника і які реквізити оновити в договорах.

Документи і строк

Потрібні код ЄДРПОУ, нова адреса й підстава (договір, право власності), чинний статут, паспорт директора. Підготовка пакета зазвичай 1–2 робочі дні. Реєстратор дивиться узгодженість адреси в рішенні, статуті й заяві. Після оновлення запису передаємо результат і короткий список для банку та контрагентів.

Місцезнаходження в ЄДР і фактична точка

У законі є місцезнаходження юридичної особи, а не «юридична адреса з білборда». Його змінюють рішенням і заявою. Фактичне місце діяльності, склад чи офіс продажів можуть не збігатися з рядком у ЄДР. Тоді окремо дивляться 20-ОПП і внутрішні договори. Плутанина ламає пошту, банк і перевірки. Ми супроводжуємо внесення місцезнаходження. Оренду приміщення не продаємо: якщо точки ще немає, спочатку з’являється договір, потім заява. Після витягу того ж дня надішліть новий рядок бухгалтеру й банку, інакше рахунки-фактури місяць живуть зі старою шапкою. Якщо переїзд з області в область, перевірте КАТОТТГ і те, до якої податкової «прив’язане» місцезнаходження.

Документи, строк і 3 500 грн

Потрібні код ЄДРПОУ, нова адреса, підстава користування приміщенням, чинний статут, паспорт директора. Якщо статут жорстко прописує стару адресу, готуємо нову редакцію — це кажемо до старту, не після відмови. Пакет зазвичай 1–2 робочі дні. Орієнтир супроводу — 3 500 грн разово. Нотаріус і державні збори окремо. Реєстратор дивиться, щоб адреса в рішенні, статуті й заяві була одна. Не ставимо 20-ОПП «обов’язково всім» і не ховаємо її в реєстраційній ціні. Після оновлення запису передаємо результат і список, кому розіслати нові реквізити. Якщо одночасно змінюєте директора чи назву — плануємо послідовність заяв, щоб не подати суперечливий комплект.

Типові відмови й як їх обійти до подання

Реєстратор повертає пакет, коли в договорі оренди одна вулиця, у рішенні інша, а в статуті третя. Перед поданням звіряємо три рядки як одну адресу. Інша типова зупинка — немає підстави користування приміщенням: «знайомий пустить» не документ. Ми не шукаємо й не здаємо адресу. Якщо будинок у реєстрі масових адрес, банк потім питатиме окремо — попереджаємо. Після зміни місцезнаходження оновіть шапку рахунків, ЕДО і договори, які ще друкуєте зі старим футером. Супровід 3 500 грн — це пакет до ЄДР, не переїзд офісу. 20-ОПП ставимо в чекліст лише якщо ваша ситуація її потребує, без універсальної обіцянки «обов’язково всім».

Коротко перед заявкою

Якщо разом із адресою змінюєте КВЕД або директора, не клеїмо три задачі в одну заяву «щоб дешевше». Кожна має свій рядок у ЄДР. Скажемо, в якому порядку подавати, щоб другий пакет не суперечив першому витягу.

FAQ

Питання про цю послугу

Скільки коштує зміна адреси?

3 500 грн разово за супровід внесення місцезнаходження до ЄДР. Нотаріус, оренда приміщення й 20-ОПП не входять у цю суму.

Чи здаєте ви юридичну адресу?

Ні. Супроводжуємо запис у реєстрі. Якщо точки ще немає, спочатку договір або право власності, потім заява.

Чи обов’язкова 20-ОПП?

Не всім і не завжди наступного ранку. Форма потрібна, коли змінюється об’єкт обліку чи місце діяльності. Кажемо після опису ваших приміщень.

Скільки триває пакет?

Підготовка зазвичай 1–2 робочі дні. Реєстратор дивиться, щоб адреса в рішенні, статуті й заяві була одна.

Що оновити після витягу?

Банк, шапку рахунків, договори, ЕДО. Якщо переїзд з області в область — ще податкову, до якої «прив’язане» місцезнаходження.

Зручніше відповісти